Dames - Poule A

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule A

Headerbalk-spijksepoort

Stand Poule A

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 GJS 5 5 0 0 15 26-5 21
2 Stedoco 5 3 1 1 10 30-4 26
3 Sleeuwijk 5 3 1 1 10 19-6 13
4 Brakel 5 2 0 3 6 7-21 -14
5 Sparta 30 5 1 0 4 3 6-27 -21
6 Unitas 5 0 0 5 0 6-31 -25

Aankomende wedstrijden Poule A

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule A

28-12-2017 16.58 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, Dames - Poule A
28-12-2017 16.41 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, Dames - Poule A
28-12-2017 16.24 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, Dames - Poule A
28-12-2017 16.07 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, Dames - Poule A
28-12-2017 15.50 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, Dames - Poule A
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst Dames

Proxsys Cup
1 Goals 16 Heleen van der Meijden Peursum
Proxsys Cup
2 Goals 10 Sophie Oude Ophuis Stedoco
Proxsys Cup
3 Goals 10 Djensy Voets Stedoco
Naam Team Goals
4 Marieke Blijenburg Kozakken Boys 10
5 Yvette Schouten Sleeuwijk 8
6 Patricia Looijen GJS 7
7 Esther Lakerveld Stedoco 7
8 Romy Steegwijk GJS 7
9 Romy Neeleman GJS 6
10 Romy van Andel Sleeuwijk 5
11 Danielle Kortlever GJS 5
12 Anouska Duizer SVS 65 5
13 Rosa van Engelshoven Stedoco 4
14 Martine van Andel Sparta 30 4
15 Kirsten Steegwijk GJS 4
16 Adrien van Vianen Peursum 4
17 Rebekka van Esch Kozakken Boys 4
18 Rosanne Ermstrang Brakel 3
19 Joy van der Elst Stedoco 3
20 Robin van de Voet SVS 65 3
21 Luka Verweij GJS 3
22 Julia de Boon Unitas 2
23 Andrea Colenbrander Herovina/Vuren 2
24 Anouk Rietveld Sleeuwijk 2
25 Noel Elands Sleeuwijk 2
26 Sanne Brand Stedoco 2
27 Esmodee de Jong Arkel 2
28 Christine de Baat Peursum 2
29 Esmee van Oord Kozakken Boys 2
30 Laura Groeneveld Kozakken Boys 2
Naam Team Goals
31 Anouk Baegen SVS 65 2
32 Celeste Batenburg Unitas 1
33 Imane Abdelkhalki Unitas 1
34 Julia van der Zanden Unitas 1
35 Vera van dijk Sparta 30 1
36 Merel Duijzer Brakel 1
37 Patricia Versteeg Brakel 1
38 Wendy Versteeg Brakel 1
39 Daphne Verwoerdt Sleeuwijk 1
40 Marieke Verhoeven Sleeuwijk 1
41 Bo van Hemert GJS 1
42 Emma de Wijk GJS 1
43 Chienne van Heukelum Woudrichem 1
44 Demy Gurtteling Woudrichem 1
45 Mariska Klijn Woudrichem 1
46 Marian Nieuwenhuis Arkel 1
47 Puck van Soest Arkel 1
48 Willianne Mesker Arkel 1
49 Joyce Gerderblom Peursum 1
50 Louelle van der Aa Peursum 1
51 Jaime Craig Kozakken Boys 1
52 Sanne De Joode Herovina/Vuren 1
53 Anna Reeders SVS 65 1
54 Julia Jansen SVS 65 1
55 Kimberley de Bie SVS 65 1
56 Assia Achfie Unitas 1
57 Maruscha van Wouwen Sparta 30 1
Sluiten