Dames - Poule A

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule A

Stand Poule A

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 SteDoCo 6 6 0 0 18 33-6 27
2 Herovina/Vuren 5 3 0 2 9 10-12 -2
3 VV Heukelum 5 3 0 2 9 8-12 -4
4 SV Noordeloos 5 2 0 3 6 12-8 4
5 Sparta '30 5 2 0 3 6 11-17 -6
6 ASV Arkel 5 0 0 5 0 0-17 -17

Aankomende wedstrijden Poule A

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule A

05-01-2019 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: Dames - Poule A Gescoord voor SteDoCo: Sanne Brand(2), Stephanie Coelho Aurélio(1), Esther Lakerveld(1), Rosanne van der Werff(2) Gescoord voor VV Sleeuwijk: Noël Elands(1), Patricia Looijen(1), Kayla van den Boomgaard(1)
22-12-2018 12.28 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: Dames - Poule A Gescoord voor SV Noordeloos: Jessica vd graaf(2), Angelique Brandwijk(1), Aniek laponder(1)
22-12-2018 12.11 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: Dames - Poule A Gescoord voor SteDoCo: Stephanie Coelho Aurélio(1), Esther Lakerveld(1), Rosanne van der Werff(2), Madelief Welie(1), Sanne Brand(1), Birgit Bijleveld(1) Gescoord voor Sparta '30: Martina van Andel(1), Iris Nuvelstijn(1)
22-12-2018 11.54 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: Dames - Poule A Gescoord voor Herovina/Vuren: Emmy Muilenburg(1), Iris de Bruijn(1), Anouk van Horssen(1)
22-12-2018 11.37 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: Dames - Poule A Gescoord voor SV Noordeloos: Annet de bruin(1), Angelique Brandwijk(1), Ike slob(1), Simone versluis(1)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst Dames

Proxsys Cup
1 Goals 9 Rosanne van der Werff SteDoCo
Proxsys Cup
2 Goals 9 Kayla van den Boomgaard VV Sleeuwijk
Proxsys Cup
3 Goals 8 Danielle Kortlever GJS
Naam Team Goals
4 Sanne Brand SteDoCo 6
5 Stephanie Coelho Aurélio SteDoCo 6
6 Loes van Meeteren VV Heukelum 5
7 Martina van Andel Sparta '30 5
8 Patricia Looijen VV Sleeuwijk 5
9 Angelique Brandwijk SV Noordeloos 4
10 Iris Nuvelstijn Sparta '30 4
11 Patricia Versteeg VV Brakel 4
12 Emmy Muilenburg Herovina/Vuren 4
13 Birgit Bijleveld SteDoCo 4
14 Noël Elands VV Sleeuwijk 4
15 Roos Baalbergen Herovina/Vuren 3
16 Rosanne Ermstrang VV Brakel 3
17 Hannah van Buul Kozakken Boys 3
18 Rebekka van Esch Kozakken Boys 3
19 Esther Lakerveld SteDoCo 3
20 Luka Verweij GJS 3
21 Jessica vd graaf SV Noordeloos 2
22 Aniek laponder SV Noordeloos 2
23 Kim Millenaar VV Heukelum 2
24 Djensy Voets SteDoCo 2
25 Madelief Welie SteDoCo 2
26 Kirsten Steegwijk GJS 2
27 Rebekka van Beuzekom Peursum 2
28 Nicole vd heuvel SV Noordeloos 1
29 Simone versluis SV Noordeloos 1
30 Annet de bruin SV Noordeloos 1
31 Ike slob SV Noordeloos 1
32 Maureen de Groot VV Heukelum 1
33 Anouk Vos Sparta '30 1
34 Sanne de Smet Sparta '30 1
35 Anouk van Horssen Herovina/Vuren 1
36 Iris de Bruijn Herovina/Vuren 1
37 Kimberly van Mourik Herovina/Vuren 1
38 Joy van der Elst SteDoCo 1
39 Britt Grandia VV Brakel 1
40 Marieke Houtepen - Verhoeven VV Sleeuwijk 1
41 Anouk Nederlof VV Sleeuwijk 1
42 Romy van Andel VV Sleeuwijk 1
43 Yvette Schouten VV Sleeuwijk 1
44 Bo van der Werff Kozakken Boys 1
45 Latoscha Girdhari Kozakken Boys 1
46 Marieke Blijenburg Kozakken Boys 1
47 Bo van Hemert GJS 1
48 Adrien van Vianen Peursum 1
49 Ruth Versteegh Peursum 1
50 Isa Duijzer VV Brakel 1
51 Desiré de Jong SV Noordeloos 0
52 Fleur Moerings SV Noordeloos 0
53 Roxanne vervoorn SV Noordeloos 0
54 Elise de jong SV Noordeloos 0
55 Jip van Tol VV Heukelum 0
56 June Uyttenboogaard VV Heukelum 0
57 Marloes Jakobsen VV Heukelum 0
58 Jette van Meeteren VV Heukelum 0
59 Rosa Schrijvers VV Heukelum 0
60 Donna van Rossem VV Heukelum 0
61 Giske Bel VV Heukelum 0
62 Lisanne Plenter VV Heukelum 0
63 Chantal van Rijthoven VV Heukelum 0
64 Heleen Brouwer VV Heukelum 0
65 Iris de Jong VV Heukelum 0
66 Gaby Klijn VV Heukelum 0
67 Marian Nieuwenhuis ASV Arkel 0
68 Esmodee de Jong ASV Arkel 0
69 Nadine de Bruin ASV Arkel 0
Naam Team Goals
70 Denise Wijkamp ASV Arkel 0
71 Willianne Mesker ASV Arkel 0
72 Yaëlla de Gier ASV Arkel 0
73 Cathy Wijkamp ASV Arkel 0
74 Marieke van Veen ASV Arkel 0
75 Annemiek Vuurens ASV Arkel 0
76 Elise Aanen ASV Arkel 0
77 Vera van der Aa Sparta '30 0
78 Amandi Schoester Sparta '30 0
79 Maruscha van Wouwen Sparta '30 0
80 Romi Edelman Sparta '30 0
81 Thula van Ballegooijen Sparta '30 0
82 Sanne de Joode Herovina/Vuren 0
83 Celeste Cuperus Herovina/Vuren 0
84 Martine Fortuin Herovina/Vuren 0
85 Nina de Bruijn Herovina/Vuren 0
86 Shamira Kooijman Herovina/Vuren 0
87 Sharon Schoonderbeek SteDoCo 0
88 Cindy Karsdorp SteDoCo 0
89 Suwi Numnuan SteDoCo 0
90 Rosa van Engelshoven SteDoCo 0
91 Nienke Damen SteDoCo 0
92 Jacqueline van Hemert VV Brakel 0
93 Wendy van Kuilenburg VV Brakel 0
94 Angelica v/d Ley VV Brakel 0
95 Tamara Versteeg VV Brakel 0
96 Judith Duijzer VV Brakel 0
97 Annelle Baas VV Brakel 0
98 Hannah Maccleanen VV Brakel 0
99 Jennifer Ruitenberg VV Sleeuwijk 0
100 Ernestine de Keizer - Versluis VV Sleeuwijk 0
101 Violet Borg VV Sleeuwijk 0
102 Denise Golverdingen VV Sleeuwijk 0
103 Shirin van Dijk - Stout Kozakken Boys 0
104 Melanie Kieboom Kozakken Boys 0
105 Ester Fawzi Abdelmasih Kozakken Boys 0
106 Esmee van Oord Kozakken Boys 0
107 Merel Waal Kozakken Boys 0
108 Kaylee van Eijbergen Kozakken Boys 0
109 Hanna van den Heuvel GJS 0
110 Emma de Wijk GJS 0
111 Marloes Blom GJS 0
112 Romy Neeleman GJS 0
113 Britt Landegge GJS 0
114 Romy Steegwijk GJS 0
115 Cato Rikkers GJS 0
116 Judith Rikkers GJS 0
117 Mandy de Jong GJS 0
118 Desteny van Hees GJS 0
119 Denise Blom GJS 0
120 Laura Holtslag Peursum 0
121 Anouk van den Brink Peursum 0
122 Louelle van der Aa Peursum 0
123 Jane Verbaan Peursum 0
124 Heleen van der Meijden Peursum 0
125 Ruby Monteban Peursum 0
126 Roxanne Brood Peursum 0
127 Jessy Cara SVS'65 0
128 Fleur Bullee SVS'65 0
129 Kimberlie de Bie SVS'65 0
130 Naomi Muilwijk SVS'65 0
131 Vanessa de Groot-Boeijijnk SVS'65 0
132 Fabienne Steffens SVS'65 0
133 Anouk Baagen SVS'65 0
134 Denise Boogaard SVS'65 0
135 Sandra Snoek SVS'65 0
Sluiten