JO13 - Poule B

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule B

Headerbalk-Armaris

Stand Poule B

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Unitas 7 7 0 0 21 24-7 17
2 LRC Leerdam 5 4 0 1 12 11-3 8
3 VV Almkerk 5 2 0 3 6 7-8 -1
4 Meerkerk 5 1 1 3 4 4-10 -6
5 SteDoCo 5 1 1 3 4 3-9 -6
6 VV Heukelum 5 1 0 4 3 4-11 -7

Aankomende wedstrijden Poule B

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule B

05-01-2019 18.30 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO13 - Poule B Gescoord voor Unitas: Vedat Oszoy(1), Theo Karagianis(3), Terrance Joe(1) Gescoord voor Kozakken Boys: Sem de Keijzer(1)
04-01-2019 18.30 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO13 - Poule A Gescoord voor VV Sleeuwijk: Rémy de Graaf(1) Gescoord voor Unitas: Theo Karagianis(1), Bruno Romijn(1)
27-12-2018 11.46 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO13 - Poule B Gescoord voor LRC Leerdam: Renzo Kleijn(1), Maurits Dekkers(1), Wessel van der Stelt(1)
27-12-2018 11.32 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO13 - Poule B Gescoord voor Unitas: Theo Karagianis(1), Chisom Akubueze(1), Terrance Joe(1) Gescoord voor SteDoCo: Yoep van Wijk(1)
27-12-2018 11.18 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO13 - Poule B Gescoord voor VV Heukelum: Ozan Sipal(3)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst JO13

Proxsys Cup
1 Goals 9 Theo Karagianis Unitas
Proxsys Cup
2 Goals 8 Yuri van Hemert Kozakken Boys
Proxsys Cup
3 Goals 7 Thijmen Noordam Ash Hellouw
Naam Team Goals
4 Rémy de Graaf VV Sleeuwijk 7
5 Jesse den Dekker VV Woudrichem 6
6 Salman Qaasim VV Hardinxveld 5
7 Seth Koolmees VV Hardinxveld 5
8 Ozan Sipal VV Heukelum 4
9 Dion van Zanten Unitas 4
10 Sem de Keijzer Kozakken Boys 4
11 Jorn Wansink GJS 4
12 Jesse Visser Peursum 4
13 Lars Kortleve VVAC 4
14 Boaz van der Vlist VVAC 4
15 Vedat Oszoy Unitas 4
16 Derk Noordam Ash Hellouw 3
17 Noah Kool Leerdam Sport 3
18 Immanuel Pepe Amoah Leerdam Sport 3
19 Maurits Dekkers LRC Leerdam 3
20 Siebe Rozendaal ASV Arkel 3
21 Nathan Vonk SV Noordeloos 3
22 Nathan van de Heuvel VV Sleeuwijk 2
23 Dion Jongkind VV Almkerk 2
24 Mikkel Koek VV Sleeuwijk 2
25 Jari Braat VV Sleeuwijk 2
26 Joey den Hartog Leerdam Sport 2
27 Rody Hoeke VV Almkerk 2
28 Nick Pruijssen VV Almkerk 2
29 Terrance Joe Unitas 2
30 Sven Quadflieg Unitas 2
31 Djaego Bruggeman LRC Leerdam 2
32 Wessel van der Stelt LRC Leerdam 2
33 Djamiel van den Wijngaard LRC Leerdam 2
34 Bruno Bergman VV Vuren 2
35 Thijs den Dunnen GJS 2
36 Jason van Maaren Herovina 2
37 Sem Vink Meerkerk 2
38 Arjan Hol ASV Arkel 1
39 Lendell Holleman ASV Arkel 1
40 Zakaria Aloubeidi SVW 1
41 Kagan Balaban SVW 1
42 Sander van Brakel Ash Hellouw 1
43 Dani de Bruin Ash Hellouw 1
44 Macéo Leihitu Leerdam Sport 1
45 Santino Likumahua Leerdam Sport 1
46 Sem de Vos Leerdam Sport 1
47 Cihan Col Leerdam Sport 1
48 Santiago Lopulalan Leerdam Sport 1
49 Luke de Jong VV Woudrichem 1
50 Reinout den Bok VV Woudrichem 1
51 Thomas van Ochten Meerkerk 1
52 Quinten Groen VV Almkerk 1
53 Yoep van Wijk SteDoCo 1
54 Sem Rijksen SteDoCo 1
55 Nick de Jong SteDoCo 1
56 Bruno Romijn Unitas 1
57 Sem Ockhuizen Unitas 1
58 Chisom Akubueze Unitas 1
59 Renzo Kleijn LRC Leerdam 1
60 Stijn Vergeer LRC Leerdam 1
61 Milan Usmany VV Asperen 1
62 Dilano de Jongh VV Asperen 1
63 Geroy van de Werken Roda Boys 1
64 Jayson van Zanten Roda Boys 1
65 Ivan Wijmans Kozakken Boys 1
66 Kyan de Kuiper Kozakken Boys 1
67 Willem Trappenburg SV Noordeloos 1
68 Maarten Kievit SV Noordeloos 1
69 Ivo Kouvelt VV Vuren 1
70 Ivan de Vries GJS 1
71 Mats de Groot GJS 1
72 Lars van der Vlist Peursum 1
73 Joran in't Veld Peursum 1
74 Steve Breugem Peursum 1
75 Nout Bouter Peursum 1
76 Wessel Stuij VVAC 1
77 Janniek de Korte VVAC 1
78 Jens Heikoop VVAC 1
79 Jorik Bron Herovina 1
80 Marco Smits GRC'14 1
81 Marnix Pullen GRC'14 1
82 Jesse de Visser GRC'14 1
83 Roy Mostert VV Hardinxveld 1
84 Jordi van der Stelt VV Hardinxveld 1
85 Harm Schriever BZC'14 1
86 Marc van Zanten BZC'14 1
87 Jim Tuinenburg ASV Arkel 0
88 Sem Baarda ASV Arkel 0
89 Sjors Donga ASV Arkel 0
90 Eyman Abdulkadir Mohammed ASV Arkel 0
91 Tom Harder ASV Arkel 0
92 Jeroen Hol ASV Arkel 0
93 Ahmad Ali SVW 0
94 Eren Aslan SVW 0
95 Mex Blomen SVW 0
96 Turgut Boz SVW 0
97 Deniz van der Hurk SVW 0
98 Astin Jarosz SVW 0
99 Rehaan Khan SVW 0
100 Mirza Oksuz SVW 0
101 Mevluthan Öksüz SVW 0
102 Giovanni Questro SVW 0
103 Cees Snoek SVW 0
104 Kerem Tasar SVW 0
105 Thijmen Zwan SVW 0
106 Hidde de Schepper Ash Hellouw 0
107 Jesse Bambacht Ash Hellouw 0
108 Artemy Onuchin Ash Hellouw 0
109 Endry van Oosterum Ash Hellouw 0
110 Sven van der Windt VV Sleeuwijk 0
111 Dave Baegen VV Sleeuwijk 0
112 Tijn de Rover VV Sleeuwijk 0
113 Lars Baardman VV Sleeuwijk 0
114 Luca van Deelen VV Sleeuwijk 0
115 Jochem Weverling VV Sleeuwijk 0
116 Sem van Gelder VV Sleeuwijk 0
117 Jesse Keinemans Leerdam Sport 0
118 Bas van Pouderoijen Leerdam Sport 0
119 Isaiah van Soelen Leerdam Sport 0
120 Boaz Wolters VV Woudrichem 0
121 Luuk Graafland VV Woudrichem 0
122 Bart Slagmolen VV Woudrichem 0
123 Jesse Bergsma VV Woudrichem 0
124 Mika Kant VV Woudrichem 0
125 Thijs van Zandwijk Meerkerk 0
126 Martijn van Zandwijk Meerkerk 0
127 Wessel van Zandwijk Meerkerk 0
128 Florentyn Pluym Meerkerk 0
129 Jayden Dikici Meerkerk 0
130 Lars van Bemmel Meerkerk 0
131 Niels van Zandwijk Meerkerk 0
132 Kaj van Zuilen Meerkerk 0
133 Mees Lodewijks Meerkerk 0
134 Natan Kortlever Meerkerk 0
135 Falco Blankensteijn Meerkerk 0
Naam Team Goals
136 Thijs Groeneveld VV Almkerk 0
137 Daan Dekker VV Almkerk 0
138 Coen van Herwijnen VV Almkerk 0
139 Stefan van Gils VV Almkerk 0
140 Sven Kroon VV Almkerk 0
141 Sven van der Westen VV Almkerk 0
142 Mace Geluk VV Almkerk 0
143 Tim van Haaften VV Almkerk 0
144 Kevin de Groot SteDoCo 0
145 Luca Slob SteDoCo 0
146 Jordi Nederlof SteDoCo 0
147 Sam Versluis SteDoCo 0
148 Raoul van Haaften SteDoCo 0
149 Ruben Bolier SteDoCo 0
150 Mael van Wijk SteDoCo 0
151 Esli de Jongh SteDoCo 0
152 Rafi van Oort SteDoCo 0
153 Damian Zijderveld VV Heukelum 0
154 Yassine Titouh VV Heukelum 0
155 Luke Marchal VV Heukelum 0
156 Daan Bakker VV Heukelum 0
157 Corne Kroes VV Heukelum 0
158 Es van Tijs VV Heukelum 0
159 Teije Blokland Unitas 0
160 Boyd Campbell Unitas 0
161 Joris Klaren LRC Leerdam 0
162 Daan van Duinkerken LRC Leerdam 0
163 Platon Kotenev LRC Leerdam 0
164 Thomas Krul LRC Leerdam 0
165 Joris van Bruchem LRC Leerdam 0
166 Mats van Lit VV Asperen 0
167 Isaac van den Berg VV Asperen 0
168 Arnart Pesselse VV Asperen 0
169 Hadi Dia VV Asperen 0
170 Osman Tabakovic VV Asperen 0
171 Jayden de Jongh VV Asperen 0
172 Levi Hoppesteijn VV Asperen 0
173 Mees van Lit VV Asperen 0
174 Tjemme Bijlsma Roda Boys 0
175 Marvin van Veen Roda Boys 0
176 Milan van Delft Roda Boys 0
177 Rik van Rijswijk Roda Boys 0
178 Casper Bauman Roda Boys 0
179 Wessel Grandia Roda Boys 0
180 Pepijn v/d Perk Roda Boys 0
181 Christian van Houwelingen Kozakken Boys 0
182 Jens Pellicaan Kozakken Boys 0
183 Mattijs Schmidt Kozakken Boys 0
184 Rohan Kant Kozakken Boys 0
185 Jamie le Rutte Kozakken Boys 0
186 Julian van der Velden Kozakken Boys 0
187 Gideon Verheij Kozakken Boys 0
188 Christiaan Cornet Kozakken Boys 0
189 Xander Pardoel Kozakken Boys 0
190 Yuri van Duuren SV Noordeloos 0
191 Natalie Blokland SV Noordeloos 0
192 Simon Bassa SV Noordeloos 0
193 Daan van Oort SV Noordeloos 0
194 Ronald Bijkerk SV Noordeloos 0
195 Luka Glimmerveen SV Noordeloos 0
196 Tijme Bassa SV Noordeloos 0
197 Lars Vonk SV Noordeloos 0
198 Jesse van Andel VV Vuren 0
199 Thijmen Schreurs VV Vuren 0
200 Rick van Egdom VV Vuren 0
201 Thomas Heintz VV Vuren 0
202 Bo Kleppers VV Vuren 0
203 Rida Idikel VV Vuren 0
204 Thim van der Heijden VV Vuren 0
205 Arno Duizer VV Vuren 0
206 Joost Willemsen GJS 0
207 Levi Boddeus GJS 0
208 Mark Dousis GJS 0
209 Ben van de Weteringh GJS 0
210 Ciro Lotto GJS 0
211 Kyan Kulekci GJS 0
212 Milan Lagendijk GJS 0
213 Luuk Eijs GJS 0
214 Sven Hoevers GJS 0
215 Robin Siebring GJS 0
216 Sam Meppelink GJS 0
217 Junior van 't Veer Peursum 0
218 Merijn Mekes Peursum 0
219 Daniel Tempelman Peursum 0
220 Tijs van den Berg Peursum 0
221 Jelger van Es Peursum 0
222 Remco van Eeuwijk Peursum 0
223 Brian van Someren Peursum 0
224 Lucas Koorevaar VVAC 0
225 Quintijn van der Knaap VVAC 0
226 Stijn van der Heiden VVAC 0
227 Jorn Vonk VVAC 0
228 David van der Stoep VVAC 0
229 Jort Blom VVAC 0
230 Nathan de Vries VVAC 0
231 Bas Jan den Ouden VVAC 0
232 Jens van Beest VVAC 0
233 Jarno de Jager VVAC 0
234 Niels Oudshoorn Herovina 0
235 Aron de Bruin Herovina 0
236 Joas van Zanten Herovina 0
237 Thijme Muilwijk Herovina 0
238 Ashraf Jamal Herovina 0
239 Anas Driouichi Herovina 0
240 Sven vd Werff GRC'14 0
241 Lars Brienen GRC'14 0
242 Daan van Breugel GRC'14 0
243 Roman Schouten GRC'14 0
244 Ties Hooghiemstra GRC'14 0
245 Tijn Brienen GRC'14 0
246 Babette Rietveld GRC'14 0
247 Thijs van Oostrum GRC'14 0
248 Thijmen Kant GRC'14 0
249 Nick Slowinski GRC'14 0
250 Maurice Wisselink VV Hardinxveld 0
251 Alex Tromp VV Hardinxveld 0
252 Fenne van Meeteren VV Hardinxveld 0
253 Dani van der Sloot VV Hardinxveld 0
254 Job van den berg BZC'14 0
255 Thijs de bruin BZC'14 0
256 Lars de haas BZC'14 0
257 Jadan Khalil Haji BZC'14 0
258 Ruben van Herp BZC'14 0
259 Yanniek van der Leij BZC'14 0
260 Alex Lobreght BZC'14 0
261 Rint Maccleanen BZC'14 0
262 Sven Mourik BZC'14 0
263 Teun van Oversteeg BZC'14 0
264 Maikel Schreuders BZC'14 0
265 Jimmy Bosch ASV Arkel 0
266 Rowan Koojmans Meerkerk 0
Sluiten