JO13 - Poule C

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule C

Headerbalk-Armaris

Stand Poule C

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Vuren 5 4 1 0 13 11-3 8
2 Roda Boys 5 2 2 1 8 10-3 7
3 Arkel 5 2 2 1 8 7-2 5
4 Heukelum 5 2 0 3 6 3-14 -11
5 Peursum 5 1 1 3 4 9-7 2
6 BZC 14 5 1 0 4 3 1-12 -11

Aankomende wedstrijden Poule C

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule C

29-12-2017 11.46 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO13 - Poule C
29-12-2017 11.32 uur
0 Arkel 0 Vuren
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO13 - Poule C
29-12-2017 11.18 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO13 - Poule C
29-12-2017 11.04 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO13 - Poule C
29-12-2017 10.50 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO13 - Poule C
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst JO13

Proxsys Cup
1 Goals 11 Thijs van der Wal Unitas
Proxsys Cup
2 Goals 6 Kevin de Vries SVW
Proxsys Cup
3 Goals 6 Matz de Groot Vuren
Naam Team Goals
4 Jelle Tuinenburg Schelluinen 6
5 Jamie Snaterse Arkel 5
6 Djeamay Leihitu Leerdam Sport 5
7 Vedat Ozsoy Unitas 5
8 Gerald de Groot VVAC 5
9 Jordi van der Stelt Hardinxveld 4
10 Kyano Kwint Kozakken Boys 4
11 Sven van den Steenhoven Kozakken Boys 4
12 Christiaan Leeuwis VVAC 4
13 Maceo Leihitu Leerdam Sport 4
14 Wesley Treffers Herovina 4
15 Yuri van Hemert Kozakken Boys 4
16 Joran in't Veld Peursum 3
17 Finn Heijmans Dussense Boys 3
18 Daan van Duinkerken LRC 3
19 Noah de Koning SVW 3
20 Jayson van Zanten Roda Boys 3
21 Nathan Kant Kozakken Boys 3
22 Jari Braat Sleeuwijk 3
23 Ivo Colijn GRC14 3
24 Gijs van Kalkeren Stedoco 3
25 Darryl Korving Woudrichem 3
26 Santiago Lopulalan Leerdam Sport 3
27 Rens de Winter VVAC 2
28 Geroy van de Werken Roda Boys 2
29 Mikkel Koek Sleeuwijk 2
30 Sem van Tilborg Dussense Boys 2
31 Julian Roza GJS 2
32 Boy Dekker GRC14 2
33 Bob Verhoeven Stedoco 2
34 Hugo van Es Stedoco 2
35 Lars van Duuren Stedoco 2
36 Jesse Bergsma Woudrichem 2
37 Jay Hoeke Altena/Almkerk 2
38 Theordoros Karagianis SVW 2
39 Sven van Leussen VVAC 2
40 Stan van Wijk Leerdam Sport 2
41 Yassine Titouh Heukelum 2
42 Jeroen Vos Peursum 2
43 Thijmen Schreurs Vuren 2
44 Casper Bauman Roda Boys 2
45 Ivan Wijmans Kozakken Boys 2
46 Jari de Ridder GJS 1
47 David van Hoorne Stedoco 1
Naam Team Goals
48 Jan van Heukelum Stedoco 1
49 Jordy Nederlof Stedoco 1
50 Djaego Bruggeman LRC 1
51 Maurits Dekkers LRC 1
52 Renzo Kleijn LRC 1
53 Jesse den Dekker Woudrichem 1
54 Cas Duijzer Altena/Almkerk 1
55 Thijs Groeneveld Altena/Almkerk 1
56 Arda Orhan SVW 1
57 Roy Mostert Hardinxveld 1
58 Seth Koolmees Hardinxveld 1
59 Ivar van Wageningen Noordeloos 1
60 Ruben Bassa Noordeloos 1
61 Timme Kollenstaart VVAC 1
62 Ezra Lopulalan Leerdam Sport 1
63 Jirmejah Akihary Leerdam Sport 1
64 Tom Wigchert Herovina 1
65 Luca Hendrikse Herovina 1
66 Menno van Maaren Herovina 1
67 Gijs van den Berg BZC 14 1
68 Ozan Sipal Heukelum 1
69 Ard van Voorde Peursum 1
70 Martijn Bos Peursum 1
71 Roy van Waardenberg Peursum 1
72 Tim van der Vlies Peursum 1
73 Brent Paul Vuren 1
74 Tieme van der Vliet Vuren 1
75 Tom van den Berghe Vuren 1
76 Noud van Dalen Roda Boys 1
77 Pepijn van der Perk Roda Boys 1
78 Randy Spiering Roda Boys 1
79 Jelte den Hertog Arkel 1
80 Sem van Rossum Arkel 1
81 Merijn Mol Unitas 1
82 Siem Evers Unitas 1
83 Tom Dierickx Unitas 1
84 Melle Breider Asperen 1
85 Vince Gelauf Asperen 1
86 Jasper Lankhaar Sleeuwijk 1
87 Wouter Kuijpers Sleeuwijk 1
88 Rida Amnih Schelluinen 1
89 Tyn Krikke Schelluinen 1
90 Djim Vissers Dussense Boys 1
Sluiten