JO17 - Poule B

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule B

Headerbalk-Armaris

Stand Poule B

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Kozakken Boys 6 4 1 1 13 22-5 17
2 GRC'14 5 4 1 0 13 13-1 12
3 VV Sleeuwijk 5 3 0 2 9 12-5 7
4 VV Woudrichem 5 1 1 3 4 9-14 -5
5 Dussense Boys 5 1 1 3 4 4-10 -6
6 SV Noordeloos 5 0 0 5 0 4-33 -29

Aankomende wedstrijden Poule B

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule B

04-01-2019 19.40 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO17 - Poule A Gescoord voor Unitas: Daan Romijn(1), Mohamed Balhagi(1), Amin Malihe(1), Pascal van Arkel(1)
27-12-2018 16.58 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO17 - Poule B Gescoord voor VV Sleeuwijk: Jesse Rombouts(2), Thijmen van Andel(1)
27-12-2018 16.41 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO17 - Poule B Gescoord voor GRC'14: Tom v. Tilburg(1), Wouter Wils(4), Wessel Westerlaken(2), Thijmen Rietveld(1)
27-12-2018 16.24 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO17 - Poule B Gescoord voor VV Woudrichem: Dave Hoeke(1) Gescoord voor Kozakken Boys: Gijs van de Louw(1), Huib van Wijk(3), Mamush Winter(3), Dyon Haacke(1)
27-12-2018 16.07 uur
Locatie: Oosterbliek Poule: JO17 - Poule B Gescoord voor GRC'14: Calvin Kant(1), Bastiaan Jongman(1)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst JO17

Proxsys Cup
1 Goals 13 Fariya Ali Mohamed Altena
Proxsys Cup
2 Goals 9 Stijn de Boer Sparta'30
Proxsys Cup
3 Goals 7 Gijs van de Louw Kozakken Boys
Naam Team Goals
4 Jesse Rombouts VV Sleeuwijk 6
5 Huib van Wijk Kozakken Boys 6
6 Amin Malihe Unitas 6
7 Pascal van Arkel Unitas 6
8 Wouter Wils GRC'14 5
9 Mamush Winter Kozakken Boys 5
10 Youri de Jong ASV Arkel 5
11 Daan Romijn Unitas 5
12 Daan van de Leun Meerkerk 5
13 Abdel Hassat SVW 5
14 Ismail Mayda Unitas 4
15 Dennis van Berchum VV Sleeuwijk 4
16 Han Dubbeldam ASV Arkel 4
17 Imad Amjahed Unitas 4
18 Maarten Pronk LRC Leerdam 4
19 Dave Hoeke VV Woudrichem 4
20 Levi Suiker SteDoCo 4
21 Bart de Bruijn Meerkerk 4
22 Raoul Bodeus GJS 3
23 Jorgo Themelakis GJS 3
24 Luuk van de Leun Meerkerk 3
25 Dennis Naaijen Sparta'30 3
26 Rik Nuvelstijn Sparta'30 3
27 Alex de Jong VV Hardinxveld 3
28 Nino Rietveld Peursum 3
29 Xander Peursem Peursum 3
30 Dalo Selders SV Noordeloos 3
31 Bruno Dekker GJS 3
32 Max van Iperen SteDoCo 3
33 Mika Snaterse ASV Arkel 3
34 Stef Philip SVS'65 2
35 Wessel Westerlaken GRC'14 2
36 Henrico Korsman Kozakken Boys 2
37 Sjoerd Houdkamp GJS 2
38 Thijn Donkers Altena 2
39 Koen Verhagen Sparta'30 2
40 Jens Timmer VV Hardinxveld 2
41 Nick van Waardenberg Peursum 2
42 Nick de Groot SVS'65 2
43 Djezz van Biesen Dussense Boys 2
44 Rik van der Kruit VV Woudrichem 2
45 Thijmen Rietveld GRC'14 2
46 Bastiaan Jongman GRC'14 2
47 Senna Zwamborn GJS 2
48 Lars van Weverwijk SteDoCo 2
49 Burim Jashari SVW 2
50 Yoav Jumnoodoo SVW 2
51 Stan Zegwaard VV Almkerk 2
52 Niek Groeneveld Altena 2
53 Ties v.d. Mooren Altena 2
54 Rick Geluk Altena 2
55 Bram Nanlohy Leerdam Sport 2
56 Hessel Breider VV Asperen 2
57 Milan van Dijk Meerkerk 2
58 Yannick Versluijs Meerkerk 2
59 Niek Overheul VV Herovina 2
60 Mohamed Balhagi Unitas 1
61 Ahmed Ali Unitas 1
62 David van Boxtel Unitas 1
63 Thomas van Houwelingen VVAC 1
64 Bart Vonk VVAC 1
65 Mike van der Meijden VV Hardinxveld 1
66 Maurice Besselink VV Hardinxveld 1
67 Mika van Meeteren VV Hardinxveld 1
68 Dani van der Lek VV Hardinxveld 1
69 Thim Bildircin LRC Leerdam 1
70 Daan de Leeuw LRC Leerdam 1
71 Timo Lutters LRC Leerdam 1
72 Rocco Vink LRC Leerdam 1
73 Evan Michels LRC Leerdam 1
74 Kyano de Groot SVS'65 1
75 Bas Boere Dussense Boys 1
76 Jurek Eijkhout Dussense Boys 1
77 Mike van Hassel VV Woudrichem 1
78 Armani Versteeg VV Woudrichem 1
79 Floris Kieboom VV Woudrichem 1
80 Ronan Tuitman VV Sleeuwijk 1
81 Thijmen van Andel VV Sleeuwijk 1
82 Tom v. Tilburg GRC'14 1
83 Calvin Kant GRC'14 1
84 Scott Remmers Kozakken Boys 1
85 Dyon Haacke Kozakken Boys 1
86 Sigvard van Wageningen SV Noordeloos 1
87 Tarik Driouichi GJS 1
88 Max Nagtegaal GJS 1
89 Zachery Gorree SteDoCo 1
90 Kian van Boheemen SteDoCo 1
91 Nathan Versteeg SteDoCo 1
92 Thomas van Iperen VV Heukelum 1
93 Loek van Zee VV Heukelum 1
94 Hamza Yusuf SVW 1
95 Jordi van Mill ASV Arkel 1
96 Sandro Blom Leerdam Sport 1
97 Ibrahim Bilici Leerdam Sport 1
98 Euphrates Billy Leerdam Sport 1
99 Ilias Tebbaai Leerdam Sport 1
100 Robert Hobo VV Herovina 1
101 Tim van der Vliet VV Herovina 1
102 Tijs Hofman VV Herovina 1
103 Maikel Kroes VV Herovina 1
104 Silvan van Maaren VV Herovina 1
105 Rens Kramer VV Asperen 1
106 Thomas Hanegraaf VV Asperen 1
107 Joshua Dikici Meerkerk 1
108 Furkan Alemdar Unitas 0
109 Samuel Habtom Tekle Unitas 0
110 Ewout de Hoop VVAC 0
111 Rubin de Bruin VVAC 0
112 Tim Verheijen VVAC 0
113 Arco Boers VVAC 0
114 Remco den Besten VVAC 0
115 Rutger Kroes VVAC 0
116 Josia Blokland VVAC 0
117 Bernard Korevaar VVAC 0
118 Wilant Blokland VVAC 0
119 Erwin van Wijk VVAC 0
120 Timo Ho-Sam-Sooi VVAC 0
121 Sem de Vries VVAC 0
122 Thomas de Bruijn VVAC 0
123 Yosri Postema VV Hardinxveld 0
124 Sjoerd Bakker VV Hardinxveld 0
125 Remon Wisselink VV Hardinxveld 0
126 Thiemen van Es Peursum 0
127 Wesley Bloodshoofd Peursum 0
128 Levi van de Weteringh Peursum 0
129 Boweij Prijs Peursum 0
130 Cas van Daalen Peursum 0
131 Remco de Groot Peursum 0
132 Ahmed Meikel Peursum 0
133 Bjorn van der Stok Peursum 0
134 Aaron van der Padt Peursum 0
135 Gerwen den Boer Peursum 0
136 Jens van Tuijl Peursum 0
137 Twan Struijk LRC Leerdam 0
138 Liam Kusters LRC Leerdam 0
139 Luke van der Meijden LRC Leerdam 0
140 Matthijs Frehe LRC Leerdam 0
141 Sam van de Water LRC Leerdam 0
142 Damian Stam LRC Leerdam 0
143 Romijn Zwaans LRC Leerdam 0
144 Jesse Kleijer LRC Leerdam 0
Naam Team Goals
145 Ruben van den Boomgaard LRC Leerdam 0
146 Mohamed Hejazi SVS'65 0
147 Cane van den Berg SVS'65 0
148 Ludgerio Zanoli SVS'65 0
149 Ivar Menalda SVS'65 0
150 Davey den Dekker Dussense Boys 0
151 Jacco de Graaf Dussense Boys 0
152 Sjoerd van Herwijnen Dussense Boys 0
153 Tigo van Hoorn Dussense Boys 0
154 Nova van Hoorn Dussense Boys 0
155 Kenan Karatas Dussense Boys 0
156 Joris de kok Dussense Boys 0
157 Justin van den oudenrijn Dussense Boys 0
158 Merlijn sevenhuijsen Dussense Boys 0
159 Nino de Vries Dussense Boys 0
160 Deamon Sterrenburg VV Woudrichem 0
161 Randy Loendersloot VV Woudrichem 0
162 Michael Gutteling VV Woudrichem 0
163 Noah Kant VV Woudrichem 0
164 Jasper van Ballegooijen VV Woudrichem 0
165 Rick Naaijen VV Woudrichem 0
166 Max Hoorenman VV Woudrichem 0
167 Illvan Dirks VV Woudrichem 0
168 Marijn Koedam VV Woudrichem 0
169 Bret Koek VV Sleeuwijk 0
170 Mike Viveen VV Sleeuwijk 0
171 Rick van Vliet VV Sleeuwijk 0
172 Cenzo Waarde VV Sleeuwijk 0
173 Stefan Verschoor VV Sleeuwijk 0
174 Ties Van Vught VV Sleeuwijk 0
175 Jurian Dieterman GRC'14 0
176 Niek de Visser GRC'14 0
177 Alec v Linstee GRC'14 0
178 Mathijs Hooghiemstra GRC'14 0
179 Luuk Rietveld Kozakken Boys 0
180 Jordy van den Heuvel Kozakken Boys 0
181 Tiemen Jansen Kozakken Boys 0
182 Furkan Biyikli Kozakken Boys 0
183 Sufyaan el Haouary Kozakken Boys 0
184 Davey van Ark Kozakken Boys 0
185 Marc Smits Kozakken Boys 0
186 Ivo Dolislager Kozakken Boys 0
187 Nick Verhoeven Kozakken Boys 0
188 Jonathan Mcdaniƫl SV Noordeloos 0
189 Walter van der Ham SV Noordeloos 0
190 Hylke Visser SV Noordeloos 0
191 Luca de Pijper SV Noordeloos 0
192 Martijn de Bruijn SV Noordeloos 0
193 Jelmer Vervoorn SV Noordeloos 0
194 Bertjan Trappenburg SV Noordeloos 0
195 Niels Bronkhorst SV Noordeloos 0
196 Sem van Berloo GJS 0
197 Chris Duijm GJS 0
198 Glenn Hoogenboom GJS 0
199 Joep Ockhuizen GJS 0
200 Rohan Panickar GJS 0
201 Jort Wijma GJS 0
202 Cain Woestenburg GJS 0
203 Jens Barten GJS 0
204 Jochem v.d. Werff SteDoCo 0
205 Wesley van Butselaar SteDoCo 0
206 Milan Paans SteDoCo 0
207 Mehreth Rijksen SteDoCo 0
208 Jesse van Schaik VV Heukelum 0
209 Jarno van Zee VV Heukelum 0
210 Yarick van Zee VV Heukelum 0
211 Luca de Veer VV Heukelum 0
212 Job Willems VV Heukelum 0
213 Thijs Kalfsterman VV Heukelum 0
214 Devin Venneman VV Heukelum 0
215 Stan Looijen VV Heukelum 0
216 Nolan Vink VV Heukelum 0
217 Thom van Cuylenborg VV Heukelum 0
218 Teun Blonk VV Heukelum 0
219 Lucas Bron VV Heukelum 0
220 Jesper Ellens VV Heukelum 0
221 Walid el Mobarek SVW 0
222 Robel Yigsaw Tsegai SVW 0
223 Aryan Anwar SVW 0
224 Bas van Santen SVW 0
225 Julian de Vries SVW 0
226 Serhan Yon SVW 0
227 Scott Ellson SVW 0
228 Dion Zillig SVW 0
229 Myron Smulders SVW 0
230 Bram Benjamins VV Almkerk 0
231 Sem Verhey VV Almkerk 0
232 Tim van Brink VV Almkerk 0
233 Thomas van Tuil VV Almkerk 0
234 Jordy sterk VV Almkerk 0
235 Jorg Kant VV Almkerk 0
236 Luuk Demmer VV Almkerk 0
237 Rutger Kant VV Almkerk 0
238 Sven van Vark VV Almkerk 0
239 Luc v.d. Stelt Altena 0
240 Niek den Dekker Altena 0
241 Casper Groenevelt Altena 0
242 Milan v.d. Stelt Altena 0
243 Jens Schouten Altena 0
244 Jens van Breugel Altena 0
245 Arne Zuidweg Altena 0
246 Tomas Viset ASV Arkel 0
247 Jens Cornelissen ASV Arkel 0
248 Olaf Berghorst ASV Arkel 0
249 Sem Rozendaal ASV Arkel 0
250 Tijmen Kusters ASV Arkel 0
251 Merlijn Oonk ASV Arkel 0
252 Tijmen Mostert ASV Arkel 0
253 Maurice de Vos Leerdam Sport 0
254 Ezra Sahertian Leerdam Sport 0
255 Lukass Projums Leerdam Sport 0
256 Connor Rubio Leerdam Sport 0
257 Kerim Ozevci Leerdam Sport 0
258 Daveij Verheij Leerdam Sport 0
259 Soufiane Bennis Leerdam Sport 0
260 Ilias Edriouch Leerdam Sport 0
261 Justin de Bruin Leerdam Sport 0
262 Nick Bambacht VV Herovina 0
263 Stan de Bruijn VV Herovina 0
264 Youran van Steenis VV Asperen 0
265 Stijn Kool VV Asperen 0
266 Hans Jan Verweij VV Asperen 0
267 Tian Tuin VV Asperen 0
268 Koen Rem VV Asperen 0
269 Jessie Kruishaar VV Asperen 0
270 Noach Middag VV Asperen 0
271 Boaz Middag VV Asperen 0
272 Thomas Boet VV Asperen 0
273 Tim van Kooten VV Asperen 0
274 Ruben Verzijl Meerkerk 0
275 Axel Baars Meerkerk 0
276 Jonathan Breijer Meerkerk 0
277 Roben de Wild Meerkerk 0
278 Twan Pelle Sparta'30 0
279 Jan van de Velden Sparta'30 0
280 Marwin Elshout Sparta'30 0
281 Tim Scholten Sparta'30 0
282 Saymon Amaniel Sparta'30 0
283 Memphis van Tilborg Sparta'30 0
284 Olav Kleinloog Sparta'30 0
Sluiten