JO17 - Poule B

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule B

Headerbalk-Armaris

Stand Poule B

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Altena 5 3 2 0 11 22-8 14
2 Stedoco 5 3 1 1 10 14-7 7
3 GJS 5 2 2 1 8 13-5 8
4 VVAC 5 2 2 1 8 10-7 3
5 Sparta 30 5 1 1 3 4 10-15 -5
6 Noordeloos 5 0 0 5 0 3-30 -27

Aankomende wedstrijden Poule B

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule B

02-01-2018 16.58 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO17 - Poule B
02-01-2018 16.41 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO17 - Poule B
02-01-2018 16.24 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO17 - Poule B
02-01-2018 16.07 uur
1 GJS 1 Altena
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO17 - Poule B
02-01-2018 15.50 uur
Locatie & Poule: Oosterbliek, JO17 - Poule B
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst JO17

Proxsys Cup
1 Goals 10 Mark Alderlieste Unitas
Proxsys Cup
2 Goals 10 Jesse Hoogewoning Arkel
Proxsys Cup
3 Goals 8 Adem Toktas LRC
Naam Team Goals
4 Nick Vos Altena 8
5 Emanuel Mucic Stedoco 7
6 Joeri van Heel Dussense Boys 6
7 Jorik Zuidweg Altena 6
8 Max Ooms Arkel 6
9 Jurek Eijkhout Dussense Boys 5
10 Gert Stuy VVAC 5
11 Jarl Deurhof Vuren 5
12 Shaquille Codrington Unitas 5
13 Jermy van Dijk Meerkerk 5
14 Bruno Dekker GJS 4
15 Dion Versluis Stedoco 4
16 Luuk van der Vliet Vuren 4
17 Thieze de Rover Sleeuwijk 4
18 Nuradin Nuur Kozakken Boys 4
19 Twan Veenendaal Sleeuwijk 3
20 Jafar Maslaki Unitas 3
21 David van der Heijden Meerkerk 3
22 Luuk van der Leun Meerkerk 3
23 Jovanny van Maastricht Altena 3
24 Stijn de Boer Sparta 30 3
25 Brett van Vlaanderen Vuren 3
26 Timo Ooms Peursum 3
27 Xander Peursem Peursum 3
28 Menno Dekker SVW 3
29 Rick van Lopik Roda Boys 3
30 Matthijs Frehe LRC 3
31 Ismail Mayda Unitas 3
32 Rene Brans GJS 3
33 Nino Rietveld Peursum 3
34 Areano van Seters Kozakken Boys 3
35 Daan Goes Unitas 2
36 Jonah van de Plassche Asperen 2
37 Stef Philip SVS 65 2
38 Daan Kamperman VVAC 2
39 Rick Bakker GJS 2
40 Tijmen Kusters Arkel 2
41 Jens van Tuijl Peursum 2
42 Abdel Hassat SVW 2
43 Leslie van de Heiden LRC 2
44 Amin Malihe Unitas 2
45 Thom Beek Unitas 2
46 Milan Nieuwboer Asperen 2
47 Axel Baars Meerkerk 2
48 Daan van der Leun Meerkerk 2
49 Lars van de Voet SVS 65 2
50 Ali Mohamed Fariya Altena 2
51 Gert Groenenberg Altena 2
52 Jens Schouten Altena 2
53 Mike Seton VVAC 2
54 Lars Berbers GJS 2
55 Koen Verhagen Sparta 30 2
56 Tarik Drouichi Herovina 2
57 Youri Grin Peursum 2
58 Lars de Goeij Kozakken Boys 2
59 Mounir Maria Kozakken Boys 2
60 Scott Remmers Kozakken Boys 2
61 Mats Weber Woudrichem 2
Naam Team Goals
62 Maurice Besselink Hardinxveld 2
63 Koen van Wijk LRC 2
64 Pim Kolenberg LRC 2
65 Rens Huisman Sleeuwijk 2
66 Duncan de Groot SVS 65 2
67 Jacco de Graaf Dussense Boys 1
68 Daan Romijn Unitas 1
69 Senad al Azar Unitas 1
70 Huub Westerlaken GRC14 1
71 Thijmen Rietveld GRC14 1
72 Tim van Linstee GRC14 1
73 David van Willigen Asperen 1
74 Esta Moya Calle Asperen 1
75 Devy van Zomeren SVS 65 1
76 Kyano de Groot SVS 65 1
77 Kevin Ooms VVAC 1
78 den Toom Noordeloos 1
79 Verspui Noordeloos 1
80 Govert Bikker Noordeloos 1
81 Glenn Hol GJS 1
82 Jonah Schefferlie GJS 1
83 Jeroen de Groot Stedoco 1
84 Lourens Berkhouwer Stedoco 1
85 Max van Ieperen Stedoco 1
86 Dennis Naaijen Sparta 30 1
87 Rik Nuvelstijn Sparta 30 1
88 Ruben van Rijswijk Sparta 30 1
89 Zeno Krauweel Sparta 30 1
90 Bjorn Paul Vuren 1
91 Tygo van Markus Vuren 1
92 Marthijn Hobo Herovina 1
93 Tristan van der Hoef Herovina 1
94 Dennie Kleijn Arkel 1
95 Youri de Jong Arkel 1
96 Jarmo Leer Arkel 1
97 Burim Jashari SVW 1
98 Fatih Ozkurt SVW 1
99 Anouar Maria Kozakken Boys 1
100 Jevon Rijkse Kozakken Boys 1
101 Pierre van Pelt Woudrichem 1
102 Quinten Ilahi Woudrichem 1
103 Rik van der Kruit Woudrichem 1
104 Stan van Loon Woudrichem 1
105 Dylan Hommerson Hardinxveld 1
106 Mika van Meeteren Hardinxveld 1
107 Mike van der Meijden Hardinxveld 1
108 Sjoerd Bakker Hardinxveld 1
109 Brian Loef Roda Boys 1
110 Koen de Haan Roda Boys 1
111 Leenart van Driel Roda Boys 1
112 Sven van Driel Roda Boys 1
113 Liam Kusters LRC 1
114 Thim Bildircin LRC 1
115 Cenzo Waarde Sleeuwijk 1
116 Kayla van den Boomgaard Sleeuwijk 1
117 Tommy Altena Sleeuwijk 1
118 Ronan Feunekes Asperen 1
119 Firat Duyar Leerdam Sport 1
Sluiten